Realizacje
Aktualności

Zatrudnimy kierowców z kat. C+E, oraz operatorów Ładowarek i Koparek z uprawnieniami.

CV prosimy składać na adres biuro@star-krusz.pl lub osobiście do działu kadr w siedzibie firmy.


Wdrożenie w grudniu 2010 Zakładowego Laboratorium do badań kruszyw produkowanych przez naszą firmę oraz przeszkolenie w tym celu laborantów. Laboratorium powstało w trosce o wysoką jakość materiałów przez nas produkowanych dzięki systematycznym badaniom kontrolnym a także możliwość projektowania mieszanek na życzenie klienta wg. określonych norm.


Nasza firma uzyskała dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na zakup innowacyjnej kruszarki udarowej o dużej wydajności. W związku z tym została zakupiona mobilna kruszarka udarowa marki TESAB.


Firma zrealizowała projekt pt.: „Wdrożenie innowacji w zakresie kruszyw drogowych” WND-RPPD.01.04.02-20-012/12 zrealizowany w ramach działania 1.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

kontakt

Zapraszamy:

Star-Krusz Sp. z o.o.

ul. Polna 8
16-300 Augustów

NIP 846-163-58-12
REGON 200260321
KRS 0000325790
Kapitał Zakładowy: 560 000 PLN

tel/fax: 87 643 74 12
e-mail: biuro@star-krusz.pl


Można również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Hurtownia oleju

Jesteśmy dystrybutorem i hurtownią olejów samochodowych prowadząc jednocześnie usługi w zakresie wymiany oleju samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Nasza firma istnieje od 1977 roku i od początku swojej działalności kierujemy się zasadą zapewniania maksymalnej satysfakcji klientom. Wierzymy, że podstawą do osiągnięcia tego celu jest dostarczenie wyrobów o najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez nas wyroby spełniają rygorystyczne normy.

Stosujemy elastyczną politykę cenową w zależności od rodzaju współpracy i wartości dokonywanych zakupów. Szczególny nacisk stawiamy na doskonalenie obsługi oraz szybkość działania. Dlatego współpraca z nami to znacznie więcej niż punktualne dostawy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc doświadczeniem oraz wyrażając przekonanie, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wymierne korzyści.


Hurtownia oleju
star-krusz.pl