Realizacje
Aktualności

Zatrudnimy kierowców z kat. C+E, oraz operatorów Ładowarek i Koparek z uprawnieniami.

CV prosimy składać na adres biuro@star-krusz.pl lub osobiście do działu kadr w siedzibie firmy.


Wdrożenie w grudniu 2010 Zakładowego Laboratorium do badań kruszyw produkowanych przez naszą firmę oraz przeszkolenie w tym celu laborantów. Laboratorium powstało w trosce o wysoką jakość materiałów przez nas produkowanych dzięki systematycznym badaniom kontrolnym a także możliwość projektowania mieszanek na życzenie klienta wg. określonych norm.


Nasza firma uzyskała dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na zakup innowacyjnej kruszarki udarowej o dużej wydajności. W związku z tym została zakupiona mobilna kruszarka udarowa marki TESAB.


Firma zrealizowała projekt pt.: „Wdrożenie innowacji w zakresie kruszyw drogowych” WND-RPPD.01.04.02-20-012/12 zrealizowany w ramach działania 1.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

kontakt

Zapraszamy:

Star-Krusz Sp. z o.o.

ul. Polna 8
16-300 Augustów

NIP 846-163-58-12
REGON 200260321
KRS 0000325790
Kapitał Zakładowy: 560 000 PLN

tel/fax: 87 643 74 12
e-mail: biuro@star-krusz.pl


Można również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Serwis klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji samochodowej - uzupełnianie czynnika chłodzącego.

Za pomocą nowoczesnego aparatu ultradźwiękowego i ozonatora, oraz skutecznych preparatów wykonujemy odgrzybianie klimatyzacji samochodowej - likwidujące przykre zapachy w samochodzie, usuwające pyłki i nikotynę z parownika, dezynfekujące i usuwające mikroorganizmy, bakterie, nie powodujące alergii.

Odkażanie ultradźwiękowym aparatem do oczyszczania klimatyzacji. Stosujemy bardzo skuteczne urządzenie do odkażania i dezynfekcji układów A/C klimatyzacji samochodowej, pozwalające na dogłębne i profesjonalne oczyszczenie kanałów powietrznych i parownika min. z grzybów, pleśni, bakterii i wirusów wydzielających nieprzyjemne zapachy, powodujące stany chorobowe. Odkażający czynnik jest bardzo skuteczny, oraz bezzapachowy, zabija grzyby, pleśń, bakterie.

Istnieje też możliwość zastosowania środka do odświeżania powietrza przyczep kempingowych itp. Czynnik usuwa i eliminuje nieprzyjemne zapachy powstałe w wyniku palenia tytoniu, emisji plastiku, przewożenia zwierząt, itp. Czynnik roztacza przyjemną woń i na długo odświeża wnętrze!


Serwis klimatyzacji
star-krusz.pl